IT SMART OFFICE

Що всередині бізнес-центру:

Доступ 24/7

Новий формат офісів

Безпека БЦ

Система контролю SMART

Free спортзал

Зони відпочинку

Ресепшн сервіс

Конференц-зал

Кухня / кафе

Люкс номер

Доступ 24/7

IT Smart Office працює цілодобово без вихідних для Вашої зручності та комфорту. Досягайте успіху, поки інші відпочивають.

Новий формат офісів

В IT Smart Office кожен офіс здається за системою «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО». Ви отримуєте повністю готовий, мебльований офіс з інтернетом та всім необхідним для роботи. Вартість оренди включає: комунальні платежі, експлуатаційні витрати, інтернет, прибирання.

Безпека БЦ

Для того, щоб Ви почувалися максимально комфортно, ми подбали про Вашу безпеку. IT Smart Office – будівля з цілодобовим відеоспостереженням, постом служби безпеки. Ми ретельно опрацювали системи пожежної безпеки, протипожежної сигналізації та димовидалення.

Система контролю Smart

Для Вашої зручності в IT Smart Office є система персональних перепусток, картковий доступ до офісів та багато іншого. Ми подбали про те, щоб наш бізнес-центр був ультрасучасним для Вашого комфорту.

Free спортзал

Займайтеся спортом, не виходячи з бізнес-центру, починайте день з активного тренування. Час – найцінніше, що є у людини в житті, тому Вам більше не потрібно витрачати його на щільний міський трафік. На вас чекає спортзал із сучасними тренажерами, душовими кімнатами та зонами відпочинку. І все це абсолютно безкоштовно для наших клієнтів.

Відпочинкові зони

IT Smart Office – це цілий світ насолод! Найкращі працівники більше за інших працюють і більше за інших відпочивають. Тренд майбутнього: бізнес-центри із терасами. Раді Вам повідомити, що у нас вона є і з неї відкривається неймовірний вид на місто. Також на кожному поверсі є зони відпочинку з м'якими диванами та пуфиками. Відпочинок, який завжди із Вами.

Ресепшн сервіс

Адміністратор IT Smart Office зустріне та проведе Ваших гостей, тому Вас буде легко знайти. Ви маєте високу репутацію в очах Ваших клієнтів.

Конференц-зал

Вам завжди є власна переговорна кімната. Презентабельний зал, дизайнерський ремонт у світлому виконанні, великий проектор та багато інших фішок. Наш конференц-зал розрахований на велику кількість місць для проведення нарад та ділових переговорів. Місткість 50-60 осіб.

Кухня / кафе

У IT Smart Office ми розмістили кухню та кафе для наших клієнтів та гостей. Заповніть заряд енергії, проведіть діловий ланч або пообідайте в колі колег. Ви можете замовити свої улюблені страви в нашому кафе або приготувати власне, скориставшись кухнею.

Люкс номер

Це щось нове від IT Smart Office! Преміальний номер як у 5-зірковому готелі, всередині бізнес-центру в кроковій доступності від Вашого офісу. Полюбляєте старанно працювати? У Вас є унікальна можливість заощадити час на дорогу додому та назад, це вирішить проблему повноцінного відновлення сил та енергії для втілення найсміливіших ідей та завдань.